Obraz Mandala Svatý grál 30x30cm

Kód: KOM166
Neohodnoceno
1 300 Kč –70 %
Obraz Mandala Svatý grál 30x30cm
1 300 Kč –70 % 390 Kč
Skladem (1 ks)

Svatý Grál má každý člověk uložen ve svém nitru. Je to láska bez podmínek, hojivá a jemná a zároveň tolik silná

Detailní informace

Detailní popis produktu

Nehledejte už Svatý Grál na konci světa, právě jste ho našli. Je to prostý fakt přijetí skutečnosti, že vše, co mám a co jsem je právě zde. Tady a teď . Vše ostatní je jen iluze. Nemusíte už čekat až něco dokončíte, že potom začnete žít. Nezačnete. Váš mozek vytvoří další etapu a znovu budete čekat, až to dokončíte, že potom začnete žít.  V tom je celé tajemství Svatého Grálu, unavit vás hledáním něčeho a čekáním na něco, co už dávno máte. Stačí se podívat tím správným směrem - do svého srdce...

"Svatý Grál má každý člověk uložen ve svém nitru. Je to láska bez podmínek, hojivá a jemná a zároveň tolik silná. Svatý Grál je energetickým potenciálem, zdrojem znalostí, vědění, síly, kterou si můžeme přitáhnout a poté vyzářit. Možnost práce s vysokým vibračním materiálem Grálu přináší moudrost, poznání a vhledy, přístup ke Kristovským schopnostem, magické práci a postupům spojení s vibrační frekvencí prostoru vysoké dimenze. Zpřístupňuje znalost věcí minulých i budoucích, tedy moudrost a sílu informace – energie. "

Obraz v dřevěném, tmavě hnědém rámu. Kvalitní rámové lišty od českého výrobce. Šířka lišty je 1 cm. Antireflexní sklo které zamezuje odrazům světla, bez nežádoucích odlesků. Na zadní je straně háček, obraz tedy můžete ihned pověsit na zeď. Hřebíček do zdi není součástí zásilky. Originál, malba, akryl, inkoust.

Zdroj: Lubica Kellerová

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: