Náramek Čakrový I.

Kód: NA31
Neohodnoceno
890 Kč
Momentálně nedostupné

DODÁNÍ ŠPERKU JE V SOUČASNÉ DOBĚ MOŽNÉ AŽ OD 11. 3. 2019. Děkujeme za pochopení.

 

ČAKROVÝ NÁRAMEK je autorský šperk, který nelze objednat bez konkrétní domluvy tzn. bez jména, data narození a obvodu ruky. Vždy nás tedy kontaktujte dle níže uvedených pokynů.

Cena za náramky se pohybuje v rozmezí 800 – 990 Kč dle délky a ceny použitých minerálů.

Co si pod "čakrové šperky na míru" představit...?

Není to jen univerzální čakrový šperk, ale takový, který má harmonizovat energie svého majitele podle jeho osobních potřeb. Než začne autor šperk tvořit energeticky se nacítí na budoucího majitele a celým procesem tvorby se nechává intuitivně vést, přičemž konečný výtvor ještě kontroluje a případně dolaďuje, aby plně pomáhal svému budoucímu majiteli.

(Příklad - někdo potřebuje třeba posílit více třetí čakru, proto se u něj objeví větší počet žlutých minerálů. Dále pro někoho může být ideální minerál malachit a pro jiného není potřeba, ale může mu pomoci např. apatit...)

Minerály mají skvělé vlastnosti a stávají se našimi "společníky", harmonizátory.

Doporučujeme náramek každý večer obtočit kolem surového kousku himalájské soli a křišťálu (jsou součástí balení), které minerály v náramku vyčistí a nabijí. Náramek je možné nechat nabíjet i na měsíčním svitu (tedy hlavně při úplňku), ale není nutné.

V tomto čakrovém provedení lze objednat jak náramky, tak i náhrdelníky nebo celý set - tedy jak náhrdelník tak i náramek a popř. naušnice, ty jsou však jen z jednoho minerálu, nikoli čakrové. Každý si je vybírá sám podle toho, které se mu líbí.

 

V případě zájmu o čakrový náramek, náhrdelník či celý set můžete přímo zaslat poptávku, do které uvedete obvod ruky měřený na těsno - popis viz níže - VELIKOST NÁRAMKŮ, představu o délce náhrdelníku včetně zapínání (optimální je cca 45 cm), jméno, příjmení a datum narození a my Vám zašleme informaci o ceně. Poté se můžeme dohodnout na postupu objednání. Zasílejte na e-mail: letokruhbrno@gmail.com nebo přímo na úvodní stránce přes kontaktní formulář. Termín dodání je cca 5-10 dní dle aktuálního počtu objednávek.

 

VELIKOSTI NÁRAMKŮ:

Náramek je tvořen přesně na svého majitele, proto je potřeba změřit obvod ruky NA TĚSNO (upnutě) na holé kůži v místě, kde budete náramek nosit. Hodnotu udávejte v milimetrech (nezaokrouhlujte na centimetry). Z tohoto rozměru je pak vypočítána a naměřena velikost náramku. Prosím neměřte si ruku volně, protože jinak pak bude náramek volný a veškeré náklady spojené s opravou platíte vy, jako zákazník. Cena za náramky se pohybuje v rozmezí 750 – 950 Kč dle délky a ceny použitých minerálů.

Balení obsahuje: náramek, knížečku s popisem jednotlivých minerálů a návodem, kousek himalájské soli a křišťálu pro čištění a nabíjení. Zabaleno v praktické papírové krabičce.

 

Na náramky se nevztahuje žádná sleva (ani v podobě slevového kuponu, ani žádné akce).

 

Detailní popis produktu

Popis produktu není dostupný

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: