Jantarové korálky pro děti - náhrdelník (mix světlý a tmavý)

Kód: NA72
Neohodnoceno
Značka: Luboš Blaha
260 Kč
Skladem (1 ks)
Výjimečně krásné a okouzlující jantarové korálky pro děti

Detailní informace

Detailní popis produktu

Jantarové korálky pro děti 

Výjimečné krásné a okouzlující jantarové korálky pro děti na zoubky jsou vyrobeny z přírodního jantaru ohlazeného do tvaru nugetek a jsou vyleštěné., Velikost kousků jantaru cca 5 mm až 10 mm. Délka korálků cca 32 - 33 cm. Bezpečnostní uzávěr. Nošení jantarových korálků dětmi je v Evropě tradiční záležitostí, zvláště v období prořezávání zoubků.

Jantarové korálky kolem krku přináší úlevu od bolesti hlavy, zubů, šíje a krku. Jantar snižuje horečku. Je také velmi účinným ochranným kamenem. Jantar obsahuje aromatické látky, které se uvolňují teplem, doporučuje se tedy jeho nošení na holé kůži nebo vystavení korálků na sluníčko. Dodává pak organismu energii.

Jantarové korálky pro děti jsou vyrobeny z přírodního oblého ohlazeného jantaru, mají bezpečnostní šroubovací pojistný uzávěr z polyresinu (tedy bez obsahu niklu) a každý korálek je zajištěn zvlášť uzlíkem pro případ přetržení (korálky se nevysypou všechny). Tento konkrétní typ oblých kousků jantaru, ohlazených téměř do podoby přírodních korálků se často nazývá "barokní", protože tyto tvary byly vlemi oblíbené ve špercích právě v období baroka. 

Bezpečnostní upozornění: Korálky neslouží dětem jako hračka, proto doporučujeme nenechat si děti s náhrdelníkem hrát, nebo jej kousat. I přes všechny zajišťovací prvky na korálcích může v případě přetržení hrozit nebezpečí spolknutí korálku. Korálky by děti měly mít vždy jen za přítomnosti dospělých osob, nenechávejte proto děti bez dozoru

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: