VitaJuwel Skleněné brčko s drahokamem Aventurin

Kód: VJ38
Neohodnoceno
Značka: VitaJuwel
484 Kč
Na dotaz
Položka byla vyprodána…

SKLENĚNÉ BRČKO S DRAHOKAMEM – AVENTURÍN

Detailní informace

Detailní popis produktu

Firma VitaJuwel si uvědomuje důležitost ekologie a ochrany životního prostředí. Proto na trh přichází s výrobkem v podobě skleněného brčka z pevného borosilikátového skla, které přispívá k velice příjemnému konzumování tekutých nápojů a vede k nahrazení jednorázových plastových brček. Použití drahokamu vloženého na skleněném brčku oživuje vodu, kterou konzumujete. Připraveno je celkem sedm druhů drahokamů korespondujících se sedmi základními čakrami v našem těle. Díky tomu můžete hravě připravit pro konzumaci vitální, drahokamy ošetřenou vodu. Výběrem vhodného drahokamu podpoříte i harmonizaci energetických bodů. Čisté sklo a kartáček pro čištění brčka připraví tento produkt k dlouhodobému používání.

A to nejlepší na konec. Za každý kus prodaného brčka vysadí organizace ONE TREE PLANTED jeden strom!

AVENTURÍN se používá k rušení negativních geopatogenních zón v domovech i zahradách, pohlcuje elektromagnetický smog, ochraňuje před zářením z mobilního telefonu. Posiluje řídicí a rozhodovací schopnosti, zvyšuje vnímavost a vytrvalost, povzbuzuje kreativitu. Schopností působit v minulosti harmonizuje současnost. Udržuje rovnováhu mezi ženskou a mužskou energií. Příznivě ovlivňuje štítnou žlázu, působí preventivně proti arterioskleróze či alergiím. Optimalizuje krevní tlak, podněcuje metabolismus, snižuje hladinu cholesterolu, ulevuje od migrén, velmi příznivě ovlivňuje zrak. Léčí nadledvinky, srdce, dutiny, svalový a urogenitální systém.

Obsah balení: skleněné brčko z borosilikátového skla, drahokam (1x aventurín), štěteček pro čištění brčka, ochranné pouzdro z bambusu, pytlík na drahokam

Parametry: průměr 7 mm, délka brčka 200 mm

Materiál: brčko z čistého borosilikátového skla, kartáč na čištění brčka 100% BPA free (bez přítomnosti plastů), drahokamy získané fair-trade způsobem

Péče: sklo lze mýt ručně pod tekoucí vodou pomocí přiloženého kartáčku. V případě mytí brčka a kartáčku v myčce doporučujeme nastavení programu pro mytí skla. Drahokamy lze omývat pod tekoucí vodou. 

Dodavatel: MONZYPORT spol. s r.o.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: