Lapač slunečních paprsků Ohm

Kód: FS159
Neohodnoceno
120 Kč
Skladem (1 ks)
Lapač slunečních paprsků s motivem symbolu Ohm.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Lapače slunečních paprsků jsou vytištěny sítotiskem v zářivých transparentních barvách pro dosažení světelného efektu barevného skla. Nechte jimi prostoupit sluneční paprsky.

Ohm je symbolem absolutna a sjednocení všech moudrostí.

Podle tradic je Ohm základní zvuk, z něhož vzešly všechny formy ve Vesmíru.  Ohm je jeden sanskrtský znak, zastoupený v angličtině třemi písmeny (aum), vyslovovaný však jako jedna slabika. Tato posvátná slabika známá z Véd, jež se vyskytuje v hinduismu, džinismu, buddhismu i sikhismu, je symbolem absolutna.

Je Božským zvukem, projevem nejvyšší duchovní síly – prvotního zvuku, který byl impulzem pro stvoření všech forem. Všechny znaky a formy vesmíru (tedy i našeho světa) vzešly z této jedné jediné prvotní vibrace vesmíru.

Znaky této slabiky znázorňují třemi křivkami tři světy: tělesný, duchovní a svět nevědomí. Tečka znázorňuje nejvyšší vědomí, které tyto tři světy spojuje a ovládá.

Ohm – moc symbolu

Symbol Ohm má léčivé a zklidňující účinky, zejména po velké námaze, ale i po prodělané těžké nemoci. Ohm čistí, stabilizuje a těsní auru. Přeměňuje na světlo, očišťuje a chrání.

Ohm lze aktivovat buď intonací tohoto zvuku (zpěv Óm) nebo meditací nad jeho vizuálním ztvárněním. Ideální je obojí. Schválně si zkuste zazpívat “Óm´´. Zazpívejte ho několikrát po sobě. Ucítíte sílu, která vás začne naplňovat, rozezní vás, povede vás směrem do nitra, až k vaší duši.

Ohm, je a bude vždy k dispozici všem, kdo touží poznat své skutečné Já, pro všechny, kdo chtějí na sobě  pracovat tak, aby dosáhli svého nejvyššího potenciálu, spojení se Zdrojem, Bohem, Universem, nazývejte stvořitele jak sami cítíte.

 

Výška: 11 cm

Šířka: 11,5 cm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: