Kyvadlo křišťálové - koule se špicí

Kód: FS393
Neohodnoceno
Značka: Tomáš Bebr
270 Kč
Na dotaz
Položka byla vyprodána…
Kyvadlo je dlouhodobě jeden z nejoblíbenějších nástrojů v ezoterické oblasti. Kyvadlo je nástroj pro komunikaci našeho vědomí s naším nevědomím.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kyvadlo Vám může pomoci rozvíjet intuici, schopnost se rozhodovat a vnímat.

Kyvadlo vám pomůže při věštění budoucnosti, ale pamatujte, musíte se připravit. Být v klidu, sami a nechat si čas poznat sebe i své kyvadlo.
Jak začít při věštění s kyvadlem? Na to je mnoho návodů a na každého funguje něco jiného.
Nejvíce se doporučuje poznat nejprve své kyvadlo. Začít jednoduchými otázkami na které existuje jasná odpověď, kterou znáte. A tím jak se kyvadlo bude pohybovat zjistíte, který pohyb souhlasí s odpovědí ano a který s odpovědí ne.
S touto informací můžete začít trénovat. A za pár týdnů, možná už dnů, vám vaše kyvadlo bude dobrým průvodcem ve vaší blízké budoucnosti.
 

Každý kus je ručně broušený originál, proto se může velikostí, tvarem i barvou výrazně lišit od Vyobrazeného vzorku.

Křišťál je nejúčinější léčivý, univerzální krystal, jenž silně zesiluje energii, pohlcuje, uvolňuje a reguluje ji a uvádí ji do absolutní harmonie. Povzbuzuje psychiku, jasnozřivost, samostatnost, pomáhá sebezdokonalení, ochraňuje před vším zlým a negstivním, zvyšuje naše duchovní síly, harmonizuje, čistí a chrání auru, zajišťuje klidný spánek. Vhodný pro meditace a magické účely.

Rozměry: 15mm x 35 mm
Váha: 12 g
Materiál: Křišťál, Kyvadélko má 21,5 cm
Dodavatel: Vykurovadla.cz

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: