Kámen Tygří oko (14 - 15g)

Kód: KAM99
Neohodnoceno
Značka: Luboš Blaha
60 Kč
Skladem (3 ks)
Tygří oko je ochranný kámen, jenž se tradičně nosil jako talisman proti nepřátelským myšlenkám a kletbám. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

K objednávce kamenů nám prosím do poznámky napište číslo kamínku, který jste si vybrali.

Tygří oko

  • kámen Tygří oko v krásném zbarvení a extra kvalitě

  • uvedená cena za 1 kus

  • původ kamene: Jihoafrická republika

  • velikost cca 30 - 40 mm

  • váha cca do 14 – 15 g

Drahý kámen tygří oko, patří do skupiny drahých kamenů zvaných Křemeny. Tygří oko má velmi poutavý zlatohnědý lesk, který vzniká odrážejícími se paprsky od jednotlivých vláken uvnitř struktury tohoto pruhovaného kamene.

Zlatohnědé zbarvení tygřího oka způsobují oxidy železa. Tygří oko je pseudomorfní minerál. To znamená, že původní krystaly tvořené křemičitany byly nahrazeny jinou minerální látkou, přičemž byl zachován vzhled a rozměry kamenu, mění se ale tvrdost a další vlastnosti minerálu.

Tygří oko v esoterice

Tygří oko má také výrazný vliv na lidskou psychiku a lidské zdraví. Tygří oko spojuje zlatý lesk, který nám otevírá mysl optimistickým myšlenkám plných naděje, a zároveň uzemňuje černé myšlenky, které nám brání žít spokojeným a plným životem. Tygří oko spojuje různé stránky člověka v jeden harmonický celek a jeho účinky využívají léčitelé k léčbě nemoci rozdvojení osobnosti, odborně schizofrenie. Zlatavý lesk tygřího oka zahání všechny přehnané nároky, které k sobě či ostatním máme a pomáhá nám ve vlastní seberealizaci a vlastního sebepoznávání.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: