Kámen Jaspis brekciový (123 - 134g)

Kód: KAM96
Neohodnoceno
Značka: Luboš Blaha
165 Kč
Skladem (2 ks)

Jaspis údajně přináší klid, oporu a pomoc ve stresu. Ve formě talismanu je považován za ochranný kámen před fyzickými i duševními riziky, který též údajně pohlcuje negativní energie, dodává odvahu k naplnění všech záměrů.

Detailní informace

Detailní popis produktu

K objednávce kamenů nám prosím do poznámky napište číslo kamínku, který jste si vybrali.

Jaspis brekcie má v lidové tradici receptivní energii, udává se, že je úzce spjat se zemí, podporuje a rozvíjí kořenovou čakru, ochraňuje. Pomáhá při řešení konfliktů, zvyšuje organizační schopnosti, podporuje rychlé uvažování a představivost, potlačuje touhy a rozmary, přivolává štěstí. 

Využití v lidových tradicích: v některých kulturách ženy dříve používaly jaspis jako amulet na ochranu proti porodní bolesti, dříve jej též používaly milenci, neboť se věřilo, že jaspis prodlužuje sexuální rozkoš.

Brekciový  jaspis je považován za ochranný kámen kamenem. Pokud je použit jako talisman, věří se, že odráží negativitu zpět původci, uklidňuje rozbouřené city, uzemňuje energii, napravuje nepříznivé situace. Udává se, že pozvedává krásu a půvab, že podněcuje základní čakru. Díky své červené barvě je silným energetickým kamenem, ptože červená vnáší do života vášeň, energii a radost.

Země původu: Jižní Afrika, Mexico, Namíbie, Brazílie

Důležité upozornění: všechny zde uvedené údaje o vlastnostech drahých kamenů, polodrahokamů a minerálů, jsou pouze informativní, čerpané z obecné známých informací a zdrojů. Nejsou návodem, jak obejít klasickou léčbu a užívání léčivých přípravků. Mějte vždy na paměti, že použití drahých léčivých kamenů není alternativní metodou ke konvenční lékařské péči! V případě, že cítíte na sobě příznaky jakékoliv nemoci, vždy vyhledejte svého lékaře! Schopnosti léčivých kamenů používejte pouze jako dodatek a psychickou podporu ke konvenční léčbě, nikoliv jako její náhradu.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: