Kámen Akvamarín (13 - 14g)

Kód: KAM97
Neohodnoceno
Značka: Luboš Blaha
80 Kč
Skladem (2 ks)

Akvamarín je kamenem dávných mořských bohyní

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

K objednávce kamenů nám prosím do poznámky napište číslo kamínku, který jste si vybrali.

Akvamarín

  • uvedená cena za 1ks

  • velikost: cca 2,5 x 3 cm

  • země původu kamenu: MOSAMBIK

Akvamarín je silikát, ušlechtilá drahokamová odrůda berylu, skelného lesku. Na pohled je průhledný až průsvitný s nezřetelnou štěpností.

Metafyzické vlastnosti
Je receptivní kámen, přiřazen planetě Měsíc a elementu vody.
Je kamenem dávných mořských bohyní, kamenem klidu, radosti a štěstí především ve vztazích. Symbolizuje odvahu, potlačuje stres a uklidňuje mysl, zbavuje strachů. Dokáže zlomit staré sebeobranné naprogramování a pomáhá převzít odpovědnost za svůj vlastní osud. Zbystřuje intelekt a vnímavost, čistí zablokovanou komunikaci a zlepšuje sebevyjádření. Skvělý kámen pro meditaci, vytváří ochranný štít aury, uvádí do rovnováhy čakry, čistí krční čakru.

Akvamarín při léčení drahými kameny

Zajišťuje dobré zdraví, mírní bolesti zubů, léčí žaludek, jícen, čelisti, bolesti v krku, sennou rýmu, funguje proti krátkozrakosti i dalekozrakosti. Uvádí do rovnováhy hypofýzu a štítnou žlázu, působí dobře i na svalovou hmotu.

Akvamarín ve Feng Shui 

Představuje energii vody, energii ticha, sílu klidu a očisty. Je ztělesněním nerealizovaných možností a schopností. Je poddajný a velmi silný. Vodní prvek přináší sílu regenerace a znovuzrození, je energií kruhu života. Feng Shui stromeček je vhodný do všech prostor, které se používají pro uvolnění, relaxaci, modlitbu nebo meditaci. Energie vody je tradičně spojována se severní částí místnosti, bytu nebo domu. Je spojena s oblastí kariéry a životní cesty.

Naleziště Akvamarínu

Nejrozšířenejší naleziště Akvamarínu jsou v USA, Brazílíi, Rusku, Irsku, Indii, ale také například v Zimbabwe a Pákistánu.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: