Kámen Achát (18 - 20g)

Kód: KAM101
Neohodnoceno
60 Kč
Skladem (4 ks)

 Achát je výborný ochranný kámen pro malé děti

Detailní informace

Detailní popis produktu

K objednávce kamenů nám prosím do poznámky napište číslo kamínku, který jste si vybrali.

Achát

  • uvedená cena za 1ks

  • velikost: cca 2,5 x 3 cm

  • váha: 18 - 20 g

  • země původu kamenu: BOTSWANA

Achát je minerál, koncentricky jemně i hrubě vrstvená odrůda křemene, jedná se o směs proužků křemene, chalcedonu a opálu.

Botswanský achát je výborný pro skoncování s kouřením, pomáhá překonávat deprese a ulevuje vzniklému napětí, podněcuje činnost korunní čakry.


Metafyzické vlastnosti

 Achát je velice stálý kámen, jenž nám dodává citovou, tělesnou a rozumovou rovnováhu, podporuje sebedůvěru a napomáhá sebepoznání, odhaluje dosud skryté okolnosti a obrací pozornost majitele k nerovnováhám narušujícím jeho pohodu, posiluje soustředění a praktická rozhodnutí, dodává odvahu a upřímnost sám k sobě. Pomáhá překonávat negativní pocity, zahořklost, vnitřní zlobu, odstraňuje vnitřní napětí. Navozuje pocit bezpečí a jistoty, posiluje lásku a dodává odvahu k hledání lásky nové, pomáhá při citových zklamáních. Stabilizuje auru, ruší a přetváří negativní energie. Výborný ochranný kámen pro malé děti. Achát je přiřazen planetě Merkur.

Achát naleziště

V Čechách je mnoho nalezišť achátů, jež dosahují světové úrovně. Největší oblast nálezů je v Podkrkonoší. Krušných horách se nalézá takzvaný ,,bleskový achát'', který je velmi vzácný a dosáhl světové úrovně. Nejznámější světová naleziště achátu jsou například v Indii, Botswaně, ale i ve většině Evropských zemích, jako například Francie, Německo, Polsko a další.

Achát při léčení drahými kameny

Pomáhá předcházet střevním potížím, ulevuje při gastritidě, povzbuzuje trávicí trakt, napomáhá léčbě očí, žaludku a dělohy. Udává se, že pomáhá očistit lymfatický systém a slinivku břišní, posiluje krevní oběh, chrání před vznikem kožních chorob a a napomáháhá jejich léčbě.

Znamení Zvěrokruhu: Rak, Štír, Ryby

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: