Zvonkohra laděná (jin jang)

Kód: FS226
Neohodnoceno
895 Kč
Na dotaz
Položka byla vyprodána…
Laděná zvonkohra je krásným hudebním nástrojem a příjemným doplňkem každého interiéru. Jednotlivé trubky zvonkohry jsou přesně naladěny do pěti tónů čínské stupnice. Díky tomu harmonicky působí na lidský organismus.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Svými vibracemi přináší do prostoru pozitivní energii, pocit hojnosti, pohody a prosperity pro jeho obyvatele. Podporuje pocit radosti a harmonie, rozhábává stojatou energii a tím nás dokáže probudit z letargie, dodá pocit jistoty a pohody, tlumí následky stresu.

Zvonkohry patří mezi důležité pomocníky při vytváření harmonie podle starého čínského učení Feng Shui.


Kam umístit laděnou zvonkohru?

Zvonkohru můžete umístit v bytě, kanceláři, prodejně, zkrátka všude tam, kde se cítíte unavení, smutní, potřebujete "rozhýbat" energii.


Může sloužit jako předěl mezi dvěma energeticky odlišnými celky jako je například vchod do domu (obchodu) a ulice, tedy předěl mezi intimním, klidným prostorem soukromým a veřejným, hektickým. Zvonkohra energii přeladí, pročistí. V dlouhých chodbách dokáže energii zadržet a rozptýlit do postranních chodeb nebo místností a tím podpořit příznivé působení prostředí celého domu.


Při práci dle Feng Shui technikou podle oblastí BaGua umístěte zvonkohru do sektoru Dětí a Pomocníků, dle světových stran na západní nebo severozápadní.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: