Dr. Mercola Krill olej s pupalkou 90 tbl

Kód: MER6
Neohodnoceno
910 Kč
Na dotaz
Položka byla vyprodána…
Kril olej s pupalkou pro ženy, 90 tablet je zdrojem jedinečných antioxidantů a omega 3 mastných kyselin. Obsahuje EPA, DHA a pupalkový olej.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Doporučené dávkování:  3 želatinové tobolky denně s prvním jídlem

Skladování: Uchovejte v chladu a suchu.

Proč je kril s pupalkou pro ženy optimální volbou?

Krill Oil s pupalkou nabízí mnoho zdravotních výhod pro ženy.

Získáváte všechny výhody z kril oleje (omega 3 - EPA a DHA) společně s omega-6 kyselinou gama-linolenovou (GLA), která představuje cenný přírodní zdroj pro správné fungování vašeho organismu spolu s dalšími bioaktivními látkami, které se podílejí na celkovém zdraví a vitalitě.

Pupalkový olej (EPO) dodává životní energii především ženám. Přináší úlevu přimenstruačních bolestech, bolestech prsou a premestruačnímu syndromu a je také prospěšný při léčení endometriozy (onemocnění se nejčastěji projevuje bolestivou menstruací, bolestmi v podbřišku, bolestmi při pohlavním styku).

Přináší pozitivní účinek na reprodukční systém v šestinedělí a v klimakteriu.

Výhody produktu:

  • jedinečná technologie Licaps ® pro uchování účinné látky bez přístupu vzduchu - snižuje oxidační potenciál při plnění tobolek při výrobním procesu a zároveň tato technologie umožńuje lepší absorpci

  • vyvážená receptura kril oleje (omega 3, 6), kyseliny gama-linolenové (GLA) a pupalkového oleje (EPO)

  • Fosfolipidy - zvyšují biologickou dostupnost

  • Astaxanthin - vynikající antioxidant

  • čistota produktu - kril je získáván v mořích Antarktidy

  • delší trvanlivost a stabilita účinné látky - kril je celkově odolnější proti žluknutí  než konvenční rybí oleje

  • žádná rybí pachuť

 

Pupalkový olej nejenom snižuje menstruační potíže, ale také podporuje prokrvení končetin a tím omezuje tvorbu křečových žil. Zlepšuje kvalitu pleti, vlasů a nehtů. Působí pozitivně v případě vzniku zánětů očních víček, slzení a pálení očí.

Působí také proti zánětlivě na klouby a zvyšuje vstřebávání vápníku, což posiluje vaše kosti. Podílí se na řízení optimální funkce metabolismu a tak urychluje spalování tuků.

Pupalkový olej také podporuje správnou činnost srdce a cév a v kombinaci s kril olejem pomáhá snižovat hladinu cholesterolu a podílejí se i na regulaci vysokého krevního tlaku. Má i nezaměnitelné blahodárné účinky na obnovování hormonální rovnováhy a tím posiluje ženskou energii a zlepšuje intimní život žen.

 

Vylepšená receptura pro lepší biologickou dostupnost omega-3 mastných kyselin. Omega-3 kyseliny jsou vázané na fosfolipidy, které slouží jako nosiče EPA a DHA. 

Bohužel, standardnímu rybímu oleji (a obecně jakémukoli oleji) chybí tento komplex fosfolipidů. Místo toho obsahuje omega-3 mastné kyseliny v méně příznivé formě volných triglyceridů. Fosfolipidy umožňují snadnější průchod omega-3 mastných kyselin přes střevní stěnu.

Odkud se vzal pupalkový olej?

Pupalka dvouletá se od počátku 18. století pěstovala v Evropě jako kořenová zelenina. Kořeny se používaly do salátů, také sloužila jako potrava pro dobytek a později i jako léčivá bylina.

Pupalka obsahuje v semenech důležté látky; kyselinu gama-linolenovou (GLA) a kyselinu linolovou. Tělo si je nedokáže samo vyrobit a proto je nutné je doplňovat v potravě.

GLA se v těle mění na prostaglandiny, které mají v těle mnoho důležitých funkcí např. ovlivňování úrovně krevního tlaku, podpora optimální viskozity krve a další regulační a kontrolní funkce (dělení a růst buněk, podpora imunitního systému, regulace sekrece trávicích šťáv a hormonů).

Pupalkový olej má imunostimulační účinky a zvyšuje obranyschopnost organismu a odolnost vůči stresu. Pupalka také působí protizánětlivě - pozitivní vliv v případě výskytu ekzémů.

 Kril olej a obsah antioxidantů

Kril olej je doslova napěchovaný antioxidační silou, včetně antioxidačních vitaminů A a E, plus astaxanthin a kanthaxanthin.

Astaxanthin je přírodní karotenoidní typ antioxidantu, který je ještě silnější než beta-karoten, alfa-tokoferol (vitamin E), lykopen a lutein.

Kril olej obsahuje také nově objevený flavonoid s novou molekulovou strukturou. Pravděpodobně jste slyšeli, že flavonoidy jsou účinné antioxidanty. Je překvapivé, že doposud nebyly nalezeny v ničem jiném než v rostlinách – v zelenině, ovoci a řasách.

Astaxanthin a tento jedinečný mořský zdroj flavonoidů v Kril oleji tvoří zvláštní pouto s EPA a DHA, což umožňuje přímý metabolismus antioxidantů.

 Vitamíny rozpustné pomocí tuků v Kril oleji se nejlépe vstřebávají s potravinami, obsah fosfolipidů pomáhá emulgaci a vstřebávání tuků.

Upozornění:
Tento produkt byl uvedený na trh jako doplněk stravy. Produkt nemá schválené léčivé účinky a nejedná se o lék a není určen jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Ukládejte mimo dosah dětí. Minimální trvanlivost vyznačena na obalu. Účelem informací zde uvedených není zvýšení spotřeby a výdeje produktů. Nevybízíme vás k nevhodnému, nestřídmému nebo neopodstatněnému užívání produktů. Vždy si pečlivě prostudujte příbalový leták, účinné látky a použití produktů konzultujte s lékařem nebo lékárníkem.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: