Tkáňová sůl Zincum

Kód: TSZIN
Neohodnoceno
340 Kč
Skladem (4 ks)
Hlavní oblasti použití zinku jsou: oslabená imunita, kůže, vlasy, nehty, chronické záněty gastrointestinálního traktu. Je antioxidantem, pomáhá při chronických zánětech a degenerativních onemocněních, zejména prostaty -zánět a zvětšení, na oku pomáhá při makulární degeneraci, šedémzákalu, šerosleposti, zhoršené adaptaci oka ve tmě, degenerativních změnách na sítnici.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Deficit zinku je poměrně rozsáhlý zvláště ve vyšším věku. Hlavní oblasti jeho použití jsou: oslabená imunita (chronické virové bradavice, chronické infekce dýchacích cest, opakované herpesy na rtech,...), kůže, vlasy, nehty (vypadávání vlasů, špatný růst nehtů, fleky na nehtech, slabé lámavé nehty, problematická kůže, např. akné, ekzémy, psoriáza, zpomalené hojení a chronické záněty kůže), chronické záněty gastrointestinálního traktu (chronické průjmy u dětí, Crohnova choroba,...). Je antioxidantem, pomáhá při chronických zánětech a degenerativních onemocněních, zejména prostaty -zánět a zvětšení, na oku pomáhá při makulární degeneraci, šedémzákalu, šerosleposti, zhoršené adaptaci oka ve tmě, degenerativních změnách na sítnici.

Složení: roslinné polyoly (nosič), chlorid zinečnatý (účiná látka, obsah v jedné tabletě 0,0005 mg), rostlinný stearan hořečnatý (lubrikant).

Obsah balení: 180 tbl / 90 g

Upozornění:
Tento produkt byl uvedený na trh jako doplněk stravy. Produkt nemá schválené léčivé účinky a nejedná se o lék a není určen jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Ukládejte mimo dosah dětí. Minimální trvanlivost vyznačena na obalu. Účelem informací zde uvedených není zvýšení spotřeby a výdeje produktů. Nevybízíme vás k nevhodnému, nestřídmému nebo neopodstatněnému užívání produktů. Vždy si pečlivě prostudujte příbalový leták, účinné látky a použití produktů konzultujte s lékařem nebo lékárníkem.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: