Dědek kořenář Pleťová voda světlíková 100ml

Kód: DKPVO100
Neohodnoceno
375 Kč
Skladem (1 ks)

SVĚTLÍKOVÁ pleťová voda – Osvěžující pro unavené oči

Detailní informace

Detailní popis produktu

Pleťová voda světlíková - PVO

Unavené a podrážděné oči, záněty spojivek, zákaly

Únava očí od nevhodných brýlí, špatného osvětlení, obrazovky, monitoru, zářivek, nadměrného slunění, oslnění atd. si žádá osvědčenou bylinu Světlík lékařský ve směsi s dalšími podpůrnými bylinkami.
PVO se vstřebává skrz pokožku. Aplikuje se nejlépe vícekrát denně potíráním prsty při zavřených očích přes víčka i okolí směrem od nosu k uchu. Vtírá se pomalu až velmi pomalu, několika tahy. Doporučuji netlačit příliš, jinak zapláčete a potápete k lékaři pro invalidku a za příplatek bílou hůl. Zvláštní opatrnost doporučuji ženám s nalepovacími a dlouhými nehty, aby si nejdříve trénovaly na někom jiném.

Použití PVO je lepší na nelíčenou pleť. Dostane-li se vám trochu neředěné PVO do oka, vypláchněte ho studenou vodou a neměl by to být problém. Pakliže si chcete vyplachovat oko pomocí PVO, například při únavě očí, zaprášenosti nebo zánětu spojivek, je nutné PVO ředit vodou asi 1:40-100. Lze ji též ředit fyziologickým roztokem (1 lžička soli na 5 dcl vody).
Zajímavé u PVO je, že inspirovala neobvykle mnoho lidí k potřebě sdělit mi své úspěchy při jejím používání. Zdá se, že si lidé cení svého zraku mnohem více než jiných částí těla.
PVO doporučuji také jako doplněk při léčbě zeleného a šedého zákalu, vysokého nitroočního tlaku, odchlipování sítnice, zánětu spojivek, ječného zrna i dalších očních chorob, přičemž se s léky nijak netluče (nemá interakci).

Složení:
Voda, etanol, glycerin, bylinný extrakt ze světlíku, zlatobýlu, levandule, měsíčku, řepíku, přesličky, máty a řebříčku.

Povolená zdravotní tvrzení o této směsi, aneb legislativa nám dovoluje o této směsi tvrdit tyto účinky:

  • normální stav zraku

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: