Dědek kořenář Pleťová voda přesličková 50ml

Kód: DKPVP50
Neohodnoceno
110 Kč
Skladem (1 ks)

PŘESLIČKOVÁ pleťová voda – Pro čištění a osvěžení ochablé a namáhané pleti

Detailní informace

Detailní popis produktu

Pleťová voda přesličková - PVP

Pergamenová a namáhaná pleť, stárnutí, vrásky, pigmentové skvrny

Jemná a hebká pleť je snem každé ženy, ale čím déle se o to snaží, tím více to stojí peněz a tím slabší je výsledek.
Přeslička i další byliny jsou zpracovány tak, aby se zachovalo maximum křemíku pro využití u stárnoucí pleti mladých dam. Jednu dámu, kterou jsem oslovil „mladá paní“ a ona se ohradila, že to už dávno není pravda, jsem informoval, že dokud slyší, je mladá paní, ale až slyšet nebude, bude stará baba. Tedy pleťovou vodu přesličkovou jsem určil speciálně pro mladé dámy, které již mohou mít menší potíže se sluchem a věk se jim blíží k ...át. 
PVP podle mých zkušeností zpomaluje stárnutí a degeneraci pleti. Je také velice vhodná pro předčasně zdegenerovanou pleť kosmetických modelek blížících se dožití čtvrt století věku a pěti let předvádění.

Složení:
Voda, etanol, glycerin, bylinný extrakt z přesličky, řepíku, měsíčku, levandule, jitrocele, řebříčku a zlatobýlu.

Povolená zdravotní tvrzení o této směsi, aneb legislativa nám dovoluje o této směsi tvrdit tyto účinky:

  • normální funkce pokožky, hojení ran

Princip působení:
Moje pleťové vody obsahují líh, jehož vysušující efekt je potlačen přítomnými bylinami, a lze je ředit vodou až 1:3. Jejich vysoká čisticí schopnost je účinná i do hloubi pokožky. Je založena na principu rozpuštění nečistot v pórech a odsychání pleťové vody na pokožce, čímž dochází k transportu nečistot na povrch, kde jsou po vyschnutí přirozeně setřeny.
Tyto pleťové vody jsou pro pleť šetrné, uvolňují a odstraňují jen poškozené či staré rohovějící buňky. Odstraňují také nefunkční ochranný tuk pokožky – starý, zoxidovaný a napadený mikroflórou – a stimulují tvorbu nového. Starý a zoxidovaný tuk pokožky je dobrou pastvou pro epider­málního stafylokoka, který se chová symbioticky, pokud se ale nepřemnoží. Pleťové vody této koncepce ho udržují v normě.

Jedinečné vlastnosti:
Tím, že moje pleťové vody neobsahují tenzidy (jako třeba různé Jary a podobná odmašťovadla), nedochází při jejich používání k rozpouštění kvalitního neoxidovaného tuku, neboť to přítomný líh neumí. Proto pokožka není poškozována do hloubky mezibuněčného prostoru a i při dlouhodobém používání je pleť šetřena.
Zvláštní extravlastností našich pleťových vod je neobyčejně impozantní superpocit té pravé, nefalšované a makrooriginální megasvěžesti (snad jsem to reklamně nepřehnal...) přicházející s ošetřením povrchu větší části těla při únavě, v rekonvalescenci, po zpocení apod. Zdá se, že se nejedná jen o efekt povrchové čistoty, ale o zprůchodnění pórů pro umožnění dýchání pokožkou. Paradoxně není pro tento účel spotřeba pleťových vod nijak vysoká a 50 ml stačí na jedno ošetření celého těla.
Tyto pleťové vody lze mezi sebou jakkoliv míchat pro dosažení speciálního účinku.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: