Dědek kořenář Lichořeřišnicová směs 50ml

Kód: DKLIK50
Neohodnoceno
240 Kč
Skladem (4 ks)

LICHOŘEŘIŠNICOVÁ směs - S omezením (viz text) silnější podpora imunity při mikrobiálních infekcích odolných na antibiotika, trávicí potíže, paraziti.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Lichořeřišnicová směs - LIK+

Doplněk stravy.

Doporučené dávkování:

2-4 lžičky do 1,5-2,5 dl vody 3-5x denně mimo jídla. Přikyselení není vhodné, dokonce je podpůrné si ke každé porci vzít tabletu (1,5 g) jedlé sody (bicarbony).

Složení:
Líh, voda, lichořeřišnice, pelyněk, třapatka nachová, třapatka úzkolistá, kotvičník, parcha, šalvěj, řemdihák, heřmánek, měsíček, chaparral.

Účinky použitých bylin dle Dědka kořenáře:

lichořeřišnice, pelyněk, třapatka nachová, třapatka úzkolistá, kotvičník, parcha, šalvěj, řemdihák, heřmánek, měsíček, chaparral

Lichořeřišnice je známá svým až antibiotickým účinkem na mikrobiální infekce, zvláště na ty na antibiotika již odolné. Hořčiny pelyňku působí obdobně, ale mají vedlejší účinky na synaptické spoje mezi neurony, a je tedy nevhodné pelyněk užívat dlouho a hodně (tento efekt eliminuje bakopa drobnolistá). Podobně funguje i šalvěj. Kvůli šalvěji a pelyňku je nejen chuť velmi hořká, ale snižuje se thujonem i potivost a zároveň omezuje laktace kojících. Thujon blokuje nervový systém střevním parazitům. Třapatka, řemdihák, heřmánek a chaparral jsou známy svou podporou imunity a kotvičník s maralem dodávají energii pro boj s infekcemi. Nedoporučuji kyselit, spíše by prospělo ke každé porci uvedených bylin si vzít 1 tabletu jedlé sody (1,5 g).

Shrnutí: S omezením (viz text) silnější podpora imunity při mikrobiálních infekcích odolných na antibiotika, trávicí potíže, paraziti.

Upozornění:

Tento přípravek je doplněk stravy. Není náhradou pestré stravy.

Veškeré informace nejsou zamýšleny jako výživová či zdravotní tvrzení dle Nařízení Evropského parlamentu a Rady (ES) č. 1924/2006, ani jako lékařská doporučení. V případě konkrétních zdravotních problémů se vždy obracejte na svého lékaře.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: