Dědek kořenář Pupalkový olej 50 ml

Kód: DKPUP50
Neohodnoceno
140 Kč
Momentálně nedostupné

PUPALKOVÝ olej - Pomáhá udržovat pružnost, jemnost a zdraví pokožky, strukturu a funkci pokožky i sliznic; reguluje hladinu cholesterolu; užitečný při snižování tukové hladiny a zabraňuje arterioskleróze.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Pupalkový olej *EVE*

Pupalkový olej je významný dodavatel polynenasycených mastných kyselin.Užívá se při jídlech 2-3× denně 1-2 lžičky.

Podle oficiálních lékařských zdrojů polynenasycené mastné kyseliny chrání játra a cévy, zvláště při kornatění tepen (ateroskleróze) a angíně pektoris. Zlepšují paměťimunitu a hormonální funkce, snižují tukové zásoby a hlavně hladinu cholesterolu v krvi, jsou prevencí před infarkty, cévními problémy (křečové žíly) a mozkovými příhodami, podílejí se na úpravě krevního tlaku, mají příznivý vliv při menstruačních bolestech, při cukrovceekzémechplešatostirakoviněrevmatizmupískání v uchumotání hlavykloubních problémech a zánětech druhu všeho.

Pomáhá udržovat pružnost, jemnost a zdraví pokožky, strukturu a funkci pokožky i sliznic; reguluje hladinu cholesterolu; užitečný při snižování tukové hladiny a zabraňuje arterioskleróze.

Upozornění:
Tento produkt byl uveden na trh jako doplněk stravy. Nejedná se o lék a nemá schválené léčivé účinky. Není určen jako náhrada pestré stravy.

Objem: 50 ml

Složení:
100% pupalkový olej lisovaný za studena.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: