Dědek kořenář Gambit-H 200ml

Kód: DKGH200
Neohodnoceno
500 Kč
Skladem
GAMBIT® H - GH Použité byliny v této nové koncepci ovocně-bylinného čajového koncentrátu se v účincích vzájemně překrývají a vytvářejí harmonicky vyvážený celek, takže se tento nápoj může pít velmi dlouhodobě bez ztráty účinku.

Detailní informace

Detailní popis produktu

GAMBIT® H - GH *Omladec*

Doplněk stravy.

Použité byliny v této nové koncepci ovocně-bylinného čajového koncentrátu se v účincích vzájemně překrývají a vytvářejí harmonicky vyvážený celek, takže se tento nápoj může pít velmi dlouhodobě bez ztráty účinku. Když pijete na zdraví, tak jedině ® GAMBIT–H

Kombinace:
Chcete-li při konkrétních zdravotních potížích kombinovat GH s našimi tekutými čajovými koncentráty, tak raději ne se Zeměžlučovou směsí 12K a Medvědicovou směsí LPPK, ostatní vřele doporučuji.
Optimální příprava: 1 lžíce GH a 1-3 lžičky konkrétního čajového koncentrátu se rozředí do 0,4 - 0,5 l teplé nebo studené vody a pije 2-3× denně, nejlépe mimo jídla nebo po jídlech.

Doporučené dávkování:
1-2 lžíce do 2-5 dcl vody 1-3x denně dle libosti mimo jídla.

Složení:
Voda, etanol, hruškový koncentrát, bylinný extrakt z rakytníku, rhodioly, schizandry, borůvky, břízy, hlohu, jablečníku, parchy (maralu), máty, ostropestřce, srdečníkutřapatky, tymiánu, mateřídoušky, vrbovky, zlatobýlu.

Povolená výživová a zdravotní tvrzení dle nařízení EU:

Rakytník Energie – tonus – únava, přirozená obranyschopnost / imunitní systém.
Rhodiola Kognitivní a duševní výkonnost, fyzický výkon a kondice, antioxidant, adaptogen – nervový systém, únava – stres
Klanopraška (Schisandra) Adaptogen, podpora mentální pohody, antioxidant, normální trávení a funkce jater, dýchacího systému, pročištění.
Borůvka Normální trávení, pohyb střev, hladina cukru v krvi.
Bříza bělokorá Přispívá k normálnímu trávení a detoxikaci.
Hloh Normální funkce nervové a oběhové soustavy, relaxační účinek – napomáhá usínání.
Jablečník Normální trávení, funkce dýchacího systému, funkce jater a žlučníku, antioxidant, krevní tlak, normální hladina cukru v krvi, trávení – relaxace, mikrocirkulace, relaxace a duševní a fyzická pohoda.
Maral Parcha saflorová (kořen maralu) Osvěžení těla, imunita, normální stav kardiovaskulární soustavy, mentální zdraví.
Máta peprná Přirozená obranyschopnost – imunitní systém, relaxace – spánek.
Ostropestřec Antioxidant, normální činnost jater, obranyschopnosti, pročištění.
Srdečník Normální činnost nervové soustavy.
Třapatka, tymián, mateřídouška Přirozená obranyschopnost – imunitní systém.
Vrbovka malokvětá Antioxidant.
Zlatobýl Obranyschopnost – odolnost, antioxidant.

Upozornění:
Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Tento produkt byl uveden na trh jako doplněk stravy. Nejedná se o lék a nemá schválené léčivé účinky. Není určen jako náhrada pestré stravy. Není určeno dětem do 3 let. Uchovávejte mimo dosah dětí.

Texty převzaty přímo od výrobce NOVÝ s.r.o.

Upozornění:

Tento přípravek je doplněk stravy. Není náhradou pestré stravy.

Veškeré informace nejsou zamýšleny jako výživová či zdravotní tvrzení dle Nařízení Evropského parlamentu a Rady (ES) č. 1924/2006, ani jako lékařská doporučení. V případě konkrétních zdravotních problémů se vždy obracejte na svého lékaře.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: