Dědek kořenář Dubová mast 50ml

Kód: DKRM50
Neohodnoceno
360 Kč
Skladem
DUBOVÁ mast Normální funkce pokožky, hojení ran, antiseptikum (= prokázaný účinek na mikroorganizmy při užití na kůži a sliznice, např. sliznice v krku), normální funkce imunity, odolnost

Detailní informace

Detailní popis produktu

Dubová mast RM (dubovková mast) *Dubmast*

Tuto mast jsem vyrobil na ekzémovitou, citlivou a suchou pleť. Má poměrně dlouhý a zklidňující účinek, takže pleť díky dobré hydrataci nabývá svěžího vzhledu.

Jak mazat:
Do oblasti ekzémů se maže velmi tence 1-2×D. Na citlivou pleť se maže dle potřeby tak tence, aby pleť mohla dýchat (rozhodně ne tak, jako když se maže chleba sádlem).
V případě aplikace u jakýchkoliv dermatitid a ekzémů je nezbytné předem udělat test snášenlivosti – vetřít malé množství masti do podružného postiženého místa a do druhého dne pozorovat výsledek. Je-li pokožka bez alergických či jiných reakcí, je možné mast použít na větší ploše.

 

Složení:
Vazelína, Synderman, vosk, glycerin, bylinný extrakt z dubu, řepíku, měsíčku, šalvěje, kostivalu, třapatky, zlatobýlu a levandule.

Povolená zdravotní tvrzení o této směsi, aneb legislativa nám dovoluje o této směsi tvrdit tyto účinky: normální funkce pokožky, hojení ran, antiseptikum (= prokázaný účinek na mikroorganizmy při užití na kůži a sliznice, např. sliznice v krku), normální funkce imunity, odolnost

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: