Dědek kořenář Chmelová směs 50ml

Kód: DKVK50
Neohodnoceno
200 Kč
Skladem

CHMELOVÁ směs                                                                   VK  (vlasová)

Hormonální potíže žen, klimakterium, vlasy, lupy, akné

Doporučené dávkování:

 2-3×D ½-2 lžičky do 1-2 dcl vody. Před jídly a po nich se uplatní hořčiny pro zlepšení tvorby trávicích šťáv, mimo jídla fytohormony a nervově uklidňovací látky. 
VK dámy pijí nejen v očekávání mírného zlepšení trávení, činnosti jater, ledvin, nervového systému,čištění krve a vylučování metabolitů z těla ven, ale nejčastěji při ženských hormonálních poruchách, kdy výtečně doplňuje účinek Malinové směsi GK. Dále při bolestivém menzes a při přechodových návalech a dalších obtížích provázejících toto období (také s Malinovou směsí GK). Osvědčila se i při nadměrném cholesterolu a celulitidě, při potížích se štítnou žlázou a ženské neplodnosti a vynikající je jako dívčí pití v pubertálním věku při aknépsychické nevyrovnanosti a nervovém neklidu. 

Zevní použití:
Pro podporu růstu vlasů doporučuji 2-4× týdně před umytím hlavy (někdo i místo mytí) vmasírovat trochu VK do pokožky kštice, ponechat chvíli (asi 5-10 minut) působit a omýt obvyklým způsobem. VK lze také přidávat do kvalitních hustých šampónů v poměru 1:4 až 1:1 (před každým použitím protřepat!).

Zvláštností zevního použití VK je téměř okamžité zastavení produkce lupů, ale pro trvalejší účinek to chce ošetřovat pravidelněji. A zapomenout na sladké...

V některých případech akné se VK ukazuje účinné skoro jako Řepíková směs REK, která je však vhodnější. Aplikuje se potíráním tampónem do aknózní lokality a ponechá k zaschnutí. Zdá se, že VK také zvyšuje metabolickou a protizánětlivou aktivitu kožních buněk a umožňuje jim zvýšit detoxikaci. Komplexní řešení akné vyžaduje pravidelný a dostatečný přísun kyslíku pro játra (Sifon 6) a k pití Vrbovkovou směs LVK pro čištění ledvin mimo jídla a Borůvkovou směs CK k čištění krve kdykoliv.

Složení:
Voda, Etanol (alkohol), bylinný extrakt z chmele, lopuchu, kopřivy, břízy, kontryhele, řebříčku, fenyklu, prhy, jetele.

Detailní popis produktu

Popis produktu není dostupný

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: