Dědek kořenář Bezinková směs 50ml

Kód: DKBK50
Neohodnoceno
225 Kč
Skladem

BEZINKOVÁ směs - Oprava nervových drah, houser, ústřel, výron, blok, bolesti hlavy a migrény, uchošum, nervové choroby, astma, srdeční únava, nervové vyčerpání.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Bezinková směs BK+ *Neurohouserovič*

Doplněk stravy

Doporučené dávkování:
1-2 lžičky do 1-3 dcl vody 2-3× denně.

Složení:
Etanol, voda, bylinný extrakt z bezu černého, rodioly růžové, kotvičníku, violky trojbarevné nebo rolní, srdečníku.

Povolená výživová a zdravotní tvrzení dle nařízení EU:

Rhodiola

Adaptogen – nervový systém, únava – stres, kognitivní a duševní výkonnost, fyzický výkon a kondice, antioxidant.

Srdečník obecný

Normální činnost nervové soustavy.

Violky trojbarevné nebo rolní

Normální stav krve.

Černý bez

Antioxidant, přirozená obranyschopnost – imunitní systém.

Upozornění:

Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Tento produkt byl uveden na trh jako doplněk stravy. Nejedná se o lék a nemá schválené léčivé účinky. Není určen jako náhrada pestré stravy. Není určeno dětem do 3 let. Uchovávejte mimo dosah dětí.

Objem:
50, 100, 200 ml

Výrobce:
NOVY s.r.o., Přeloučská 226, Pardubice, ČR

Účinky použitých bylin dle Dědka kořenáře:

bez černý, rozchodnice růžová, kotvičník, violka trojbarevná nebo rolní, srdečník

 

Podle starých bylinkářských znalostí pomáhá černý bez při zánětech nervů, například trojklanného, sedacího, při uskřinutých nervech u blokád či výronech v páteři, při špatné inervaci od míchy vedoucí k poruchám napětí svaloviny dutých orgánů (průdušky, jícen, žaludek, střeva, močovody, cévy, a tak se využíval i při bolestech hlavy, migrénách, šumění v uších, astmatu, poruch prokrvení mozku a z nich vyplývajících problémech neurologického charakteru, například epilepsie, schizofrenie, RS, Meniér, Parkinson či Alzheimer. Jeho vliv na průdušky se využíval i při astmatu, rozedmě a obecně kašlech bez vykašlávání. Extrasystoly unaveného srdce. Rozchodnici se říkalo zlatý kořen a skutečně jsem sám na sobě pozoroval výrazné zlepšení hojivých procesů. Kotvičník dodává energii pro svaly, což využívají i kulturisté pro růst síly a svaloviny. Tím údajně podporuje odolnost unavených, vyhořelých, přidušených a vystresovaných, psychozničených a nervově vyčerpaných osob. Violka se v herbářích nevyskytuje jako kytka s vysokým charakteristickým účinkem, ale šikovně podporuje ostatní kytky v týmu. Srdečník se používá pro podporu a zklidnění nejen srdce, krevního tlaku, ale hlavně nervového systému, kde konkuruje i světoznámému kozlíku.

 

Shrnutí: Oprava nervových drah, houser, ústřel, výron, blok, bolesti hlavy a migrény, uchošum, nervové choroby, astma, srdeční únava, nervové vyčerpání.


Upozornění:

Tento přípravek je doplněk stravy. Není náhradou pestré stravy.

Veškeré informace nejsou zamýšleny jako výživová či zdravotní tvrzení dle Nařízení Evropského parlamentu a Rady (ES) č. 1924/2006, ani jako lékařská doporučení. V případě konkrétních zdravotních problémů se vždy obracejte na svého lékaře.Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: