Nutné koření do každé kuchyně

Sonnentor koření

Výhodou dnešní doby je, že se můžeme přenést do zemí, kde jsme ještě nikdy nebyli. Spolu se surovinami a kořením z dalekých krajin lze uvařit pokrm slastně vonící po cizině, a přitom nemusíme jet stovky tisíc kilometrů daleko. S kořením od Sonnentor se můžeme vydat skoro kamkoliv. Co třeba Itálie nebo některá ze zemí v Asii?

Itálie

Zářným příkladem velkých hostin, spoustou jídla a pospolitostí je italské hodování. Itálie je země, kde jsou provoněné uličky jídlem, smíchem a příjemnou atmosférou. Už jen procházka vás nasytí alespoň hřejivým pocitem na srdci. Večeřím či obědům v Itálii, jednoznačně dominují těstoviny, saláty a pizza. Koření ANDĚL STRÁŽNÝ tyto pokrmy skvěle dochutí. Je vhodné také na kuřecí či jehněčí maso.  V Itálii bych se určitě nechala inspirovat, v této době, snad už pořekadlem – „I když jsem syt/a, na dezert je místo vždy.“ Tradičním dezertem v Itálii je Tiramisu. ALADINOVO KOŘENÍ DO KÁVY budete na Tiramisu milovat. K Itálii patří víno a k vínu opět něco na zub. Koření DOBRÁ NÁLADA se stane výborným společníkem pokrmům k vínu a také vašemu pohledu na zapadající Slunce za vinici v Toskánsku.

IMG_20200812_143114

Asie

V Asii jsou země, kde i přes velkou chudobu a hmotný nedostatek, jsou lidé opravdu tzv. Happy. Např. na Filipínách bydlí usměvaví vděční lidé a jejich kuchyně, je nezapomenutelná. V těchto dnech, nelze lehce vycestovat, abyste poznali Filipínský úsměv a jejich kulturu. Proto je tu koření SLUNEČNÍ POLIBEK – vynikající pro lehkou asijskou kuchyni. Rozehřeje srdce i sluneční energii, která je s úsměvy a radostí úzce spojená. Do asijské kuchyně patří i ostrá chuť. Koření ENERGIE zažehne oheň např. v asijských (i běžných) polévkách.  Nechte se přenést do Vietnamu, Číny či Japonska a užijte si kořeněnou vůni a chuť Tofu naloženého v koření NA TOFU PANÍ YOKO.

IMG_20200812_143215

Cestování není nic pro vás a milujete českou kuchyni? To není žádný problém.

Koření SBOHEM SOLI! ochutí tradiční omáčky, saláty či dušené pokrmy. Sůl je nad zlato, proto směsí nemusíte šetřit a použijte ji tak, jak je vám příjemné. Směs koření se přidává ke konci vaření, aby bylinky neztratily svůj „šarm“ a vůni. V České republice žijí lidé pevně nohama na zemi – směs koření VŠE V ZELENÉM je vynikajícím doplňkem jídla právě pro české strávníky i kuchaře. Vykouzlíte s ní výborné polévky, pomazánky či saláty.

IMG_20200812_142908

Letní sezóna je v plném proudu a patří k ní GRILL.

Milovníky masa potěší směs koření STEAK THAT.  Pro vegetariány či vegany je tu koření HOLY VEGGIE, je vhodné na zeleninu, saláty, ale také na tofu. S načepovaným pivem či limonádou a přáteli, se rázem vytvoří milý letní vlahý večer.

IMG_20200812_142848

Toužíte po lásce?

V záložce BLOG najdete recept s kořením SÍLA KVĚTŮ a můžete si ji jednoduše upéct. VYZKOUŠENO! :-)

IMG_20200812_142829

S vděčností Vám předávám tyto řádky a přeji Sluncem procestované a prosluněné dny, ať už v představách nebo doopravdy.

Amálie Dosedlová

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení