Aromalampa oranžová

Kód: ARL3
Výprodej
Neohodnoceno
290 Kč –30 %
Aromalampa oranžová
290 Kč –30 % 203 Kč
Skladem (1 ks)

Dekorativní čistě působící aromalampa

Detailní informace

Detailní popis produktu

Konstrukce aromalampy se skleněnou miskou umožňuje jemně uvolňovat vůni po dlouhou dobu, aniž by se vůně přepalovala. Skleněná miska umožňuje snadné čištění všech částic z předcházející použité vůně, proto si vždy můžete dopřát čistou esenci pro vaši relaxaci. Aromalampa je vhodná pro profesionální použití, do domácností, kanceláří. Průduchy v aromalampě odvádějí přebytečné teplo mimo misku. Teplota vody s olejem se pohybuje celou dobu kolem 38 C, což zajišťuje léčivé působení esence bez přepalování a zbytečného přehřívání vůně. Aromalampa je velmi dekorativní, působí čistě a relaxačně, světlo příjemně protíná vodu ve skle.

* dodáváme i náhradní sklo pro aromalampy

Velikost: výška: 14cm, průměr: 11 cm

Návod k použití: Skleněnou misku naplňte čistou vodou a do ní nakapejte cca 5-7 kapek éterického oleje. Zapálená čajová svíčka již sama začne postupně uvolňovat vůni do ovzduší. Naplněná miska s vodou vystačí na vyhoření celé jedné čajové svíčky. Upozornění: Zapálenou aromalampu nenechávejte bez dozoru, uchovejte mimo dosah dětí a zvířat.

NAŠE DOPORUČENÍ !!! POUŽÍVEJTE POUZE AROMALAMPY SE SKLEM A TAKOVÉ, ZE KTERÝCH SE SMĚS RYCHLE NEODPAŘUJE NE-LI NEKOUŘÍ. INVESTUJTE DO KVALITY, JEDINĚ TAK SI DOPŘEJETE ODPOČINKU A ÚČINKU KVALITNÍCH OLEJŮ !!! Přepalování olejů způsobuje nepříjemné toxické výpary.UPOZORNĚNÍ: Při zasílání aromalamp poštou je poštovné 190,- Kč, z důvodu pojištění balíku. Při poškození je možnost reklamace u České pošty a vrácení částky ve výši zboží. 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: